English   |     |  ورود به سايت
شنبه, تير 23, 1403

ارتباط با ما

شرکت مهندسی سبا آسانبر نماینده انحصاری kone در ایران- آسانسور - پله برقی - رمپ - پیاده روی متحرک

بلوار اندرزگو ،خیابان وطن پور شمالی، پلاک 5

کد پستی: 36814-19378 
تلفن: 22234214

تلفن : 75986
فکس: 26769918 


 پست الکترونیک:  info@sabalift.com
   
نوآوری
 Double Deck

با توجه به رشد بیش از پیش شهرها  و چالشهای جدی در جابجایی مسافرین و همچنین محدویت های فضاهای ساختمانی و اهمیت خاص این فضاها شرکت KONE آسانسورهای دوکابینه را معرفی نموده است. این کابینها قدمی جهت جابجایی موثر مسافرین با راندمان قابل توجه نسبت به فضاهای اشغال شده می باشند.

سیستمهای دو کابینه KONE از  موتورهای مغناطیس دایم با تکنولوژی EcoDisk که انحصاراً در اختیار شرکت KONE می باشد استفاده می نمایند که مزایای بیشماری مانند کاهش مصرف برق , نرمی حرکت , طول عمر طولانی را به همراه قابلیت اطمینان بالا به ارمغان می آورد. شرکت KONE 2 مدل اصلی برای آسانسورهای 2 کابینه ارایه می نماید.

مدل ثابت و مدل متحرک:

در مدل ثابت , 2 کابین موجود به یکدیگر بصورت صلب متصل هستند و در مدل متحرک , فاصله 2 کابین قابل تغییر می باشد.

سیستم کنترل مقصد جهت هدایت مسافرین و استفاده کنندگان در این نوع از آسانسورها به کار برده می شود که شرکت KONE در این زمینه دارای سوابق اجرایی منحصر بفردی می باشد.

 
Ultra Rope 
شرکت KONE  تکنولوژی جدید را به صنعت آسانسور معرفی نمود که مرزهای صنعتآسانسور را جابجا نموده است. این تکنولوژی محدوده سرویس دهی آسانسورهای کششی را تا مرز 1کیلومتر (ارتفاع ساختمان) افزایش داده است و مزایای بیشماری را پدید آورده است.
استفاده از فیبرهای کربنی با پوشش های خاص که اصطکاک لازم را پدید می اورند , طنابهایی را بوجود آورده اند که با وزن بسیار کم طول عمر طولانی را به ارمغان می اورد. سیستم های Ultra Rope  در ساختمانهایی که با توجه به ارتفاع بالا دچار پدیده Sway می گردند کاربرد گسترده ای خواهد داشت. چگالی کمتر این کابلها در مقایسه با کابلهای فولادی به همراه طول عمر بالا (حداقل 2 برابر) از یک سو و عدم نیاز به روغنکاری و سرویس و نگهداری کابلها از سوی دیگر , آسانسورهای مطمئن تری را نوید می دهند.

 

New EcoDisc                                                               

برق مصرفی در ساختمانها در حدود 40%  مصرف انرژی جهان را شامل می شود که بین 2 تا 10% از مصرف انرژی ساختمان توسط اسانسورها و پله برقی ها می باشد. شرکت KONE با توجه به اهمیت کاهش مصرف انرژی , سری جدید موتورهای خاص EcoDisc را معرفی نموده است که نسبت به مدلهای پیشین بیش از 28% صرفه جویی را به ارمغان آورده است. از سوی دیگر با بهره گیری از تکنولوژی های جدید در سایر بخشهای اسانسور ها و پله برقی ها , بیش از 70% در مصرف انرژی در مقایسه با سال 2008 کاهش ایجاد گردیده است.

 
   


موقعیت شما: آسانسور > نوآوری
Most of the replica watches uk steel belt watches can not be replica watches adjusted as long as the belt watch, but rolex replica also need to use a special tool to rolex replica uk remove the length of the strap adjustment.